Проектна потужність школи розрахована на 360 учнів, кількість класів  – 16.     

Заклад нараховує  24 навчальних приміщень, учні школи І ступеня працюють у 8 кабінетах, а учні школи ІІ-ІІІ ступенів працюють за кабінетною системою:
- 2 кабінети української мови та літератури;
- 1 кабінет російської мови та зарубіжної літератури;
- 2 кабінети математики;
- 2 кабінети іноземної мови;
- 1 кабінет історії;
- 1 кабінет фізики;
- 1 кабінет хімії;
- 1 кабінети інформатики;
- 1 кабінет музики;
- 1 спортивний  зал.;
- 1 кабінет трудового навчання;
- 1 кімната шкільної служби порозуміння;

Навчальний заклад має актову залу, читальна зала, книгосховище, медичний кабінет, шкільний музей ,«Світлиця», кабінет директора та приймальня,  кабінет заступників директора, кабінет технічного персоналу, один гардероб,   шкільну їдальню на 60 місць.    

Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.   

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459, в них створені необхідні умови для занять.   

Кабінети інформатики укомплектовані 11 комп’ютерами. В школі є  5 ноутбуків та 1 інтерактивний комплекс. Заклад має доступ до мережі Internet.    

В управлінській діяльності використовується 3 комп’ютери. 26 комп’ютерних програмних засобів навчання використовуються у навчальному процесі. Бібліотечний фонд становить 21420 книг, у тому числі підручників – 5675 примірників. Загальна площа закладу – 4232 м2 . До першого поверху є безперешкодний доступ дітей-інвалідів.

Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному  обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів  МНВК «Колегіум-школа»№1. Для поліпшення навчально-матеріальної бази окремих кабінетів, оформлення, покращення санітарно-гігієнічного стану та естетичного вигляду розроблено перспективний план, який неухильно виконується.

КОНТАКТЫ:

87515, Україна, Донецька обл.,
м. Маріуполь, вул. Грецька, 44


+38 (096) 277 69 03

+38 (0629) 33 63 92 Директор

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Copyright © 2019 - КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 1
Маріупольської міської ради Донецької області"