Зустріч в Zoom, як завжди, організували наші тренери Олег Овчаренко та Світлана Арабаджи. Цього разу перед нами стояло відповідальне та важливе завдання - пройти оцінку навчального закладу за допомогою "Інструменту демократичного розвитку школи" за участі представників усіх учасників освітнього процесу.

Інструмент створений для того, щоб допомогти школі:

• вивчити та описати ситуацію в школі, ідентифікувати як досягнення, так і проблеми та виклики, обговорюючи їх відкрито;
• визначити можливі напрямки розвитку;
• здійснювати моніторинг та оцінку досягнутих змін;
• сприяти усталенню демократичних практик у школах.

Експерти та тренери Програми розробили Інструмент демократичного розвитку школи щоб перенести роботу із демократизації школи у практичну площину. За основу документу взято положення Європейської конвенції з прав людини, Конвенції про права дитини, Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства і прав людини, Рамок компетентностей для демократичної культури, розроблених Радою Європи, Європейської хартії про участь молоді в місцевому та регіональному житті та інших рекомендацій у сфері освіти для демократичного громадянства і прав людини.

Детальніше...

03 червня в КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 1 Маріупольської міської ради Донецької області» відбулася онлайн – зустріч із тренерами програми «Демократична школа» Світланою Арабаджи та Олегом Овчаренко.

До тренінгу долучилася активна команда школи у складі учнів, вчителів, адміністрації, батьків та представників громади. Учасники онлайн – зустрічі ознайомилися з Інструментом демократичного розвитку школи, обговорили основні стандарти, а саме:

- сфери розвитку демократичної культури школи – Демократичне середовище і демократичне врядування;

- зростання демократичної культури в школі – розвиток громадянських компетентностей в освітньому процесі;

- співпраця з місцевою громадою.

Детальніше...

23 квітня відбулася друга онлайн ZOOM-коференція тренерів Програми  Овчаренко Олега та Світлани Арабаджи з командою Гімназії зі структурним підрозділом початкової школи № 1 Маріупольської міської ради. На зустрічі були присутні 13 представників закладу, в т.ч. батьки і представники громада.

Детальніше...

6 квітня разом з Олегом Овчаренко та Світланою Арабаджи провели першу Zoom-конференцію з нашим навчальним закладом на тему " Що нового в освіті України?" На цій зустрічі були присутні 17 вчителів та батьків.

Це була не лише перша Zoom-конференція в рамках Програми "Демократична школа", а й перше знайомство команди школи з тренерами.

Детальніше...

  • 1
  • 2

КОНТАКТЫ:

87515, Україна, Донецька обл.,
м. Маріуполь, вул. Грецька, 44


+38 (096) 277 69 03

+38 (0629) 33 63 92 Директор

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Copyright © 2019 - КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 1
Маріупольської міської ради Донецької області"