В рамках Програми "Демократична школа" ми обрали напрям розвитку шкільного самоврядування. І одним з етапів стало обрання груп за інтересами та учнів, які будуть розвиватися та проявляти свої здібності і таланти в цих напрямах. Чекаємо на їх ідеї, рішення та креативність.

Детальніше...

Новоутворене шкільне самоврядування запропонувало провести ряд заходів, які будут цікаві сучасній молоді. Одним з таких заходів виявився танцювальний баттл. Було вирішено зібрати 3 команди: команда учнів початкової школи, команда 5-9 класів та, звісно, команда вчителів. 30.09.2020 року відбулася танцювальна битва: учні середньої школи здобували перемогу під сучасні композиції, вчителі дослідили тренди ТікТоку та Інстаграм, а маленькі школярі перетворилися на веселих яскравих бджілок. За результатами баттлу перемогла дружба, а всі учасники танцювальної битви отримали солодкі нагороди!

Детальніше...

9 вересня до нашого закладу завітали тренери Програми Демократична школа Олег Овчаренко та Світлана Арабаджи. Також були присутні і вчителі, батьки, учні та представники громади.

Це перша зустріч з командою школи не в форматі онлайн)а офлайн та ще й на нашому шкільномі подвір'ї☺️🏘

Цього разу перед нами стояло завдання обрати напрямок, який будемо розвивати в школі. Тому було вирішено, що розвиток учнівського самоуправління - це найбільш значиме на даному етапі. Завдяки Інструменту демократичного розвитку школи ми вивчили та описали ситуацію в школі, ідентифікували як досягнення, так і проблеми та виклики, обговоривши їх відкрито.

Детальніше...

Зустріч в Zoom, як завжди, організували наші тренери Олег Овчаренко та Світлана Арабаджи. Цього разу перед нами стояло відповідальне та важливе завдання - пройти оцінку навчального закладу за допомогою "Інструменту демократичного розвитку школи" за участі представників усіх учасників освітнього процесу.

Інструмент створений для того, щоб допомогти школі:

• вивчити та описати ситуацію в школі, ідентифікувати як досягнення, так і проблеми та виклики, обговорюючи їх відкрито;
• визначити можливі напрямки розвитку;
• здійснювати моніторинг та оцінку досягнутих змін;
• сприяти усталенню демократичних практик у школах.

Експерти та тренери Програми розробили Інструмент демократичного розвитку школи щоб перенести роботу із демократизації школи у практичну площину. За основу документу взято положення Європейської конвенції з прав людини, Конвенції про права дитини, Хартії Ради Європи з освіти для демократичного громадянства і прав людини, Рамок компетентностей для демократичної культури, розроблених Радою Європи, Європейської хартії про участь молоді в місцевому та регіональному житті та інших рекомендацій у сфері освіти для демократичного громадянства і прав людини.

Детальніше...

КОНТАКТЫ:

87515, Україна, Донецька обл.,
м. Маріуполь, вул. Грецька, 44


+38 (096) 277 69 03

+38 (0629) 33 63 92 Директор

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Copyright © 2019 - КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 1
Маріупольської міської ради Донецької області"