28 січня тренери Програми Демократична школа - Олег Овчаренко та Світлана Арабаджи провели Zoom-зустріч з командою КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 1 Маріупольської міської ради Донецької області". Цього разу говорили про план дій в рамках Програми: що було заплановано, що вдалося, які були труднощі. Кожен учасник поділився своїми враженнями. Працюючи в групах, обговорювали та визначали на онлайн-дошці mural.co наступні аспекти: Зародження (те, що лише починається), Проявлення (те, що набирає силу), Гребінь (те, що працює), Спад (те, що погано працює) та Підводна течія (те, що забирає енергію). І завершальним етапом зустрічі стало визначення подальших кроків. Тому є багато над чим працювати, головне щоб оффлайн!;)
Дякуємо нашим тренерам!!!

Детальніше...

На зустрічі також були присутні учні школи. Обговорювали, як саме налагодити роботу учнівського самоврядування та груп за інтересами. Як правильно організувати роботу та процедури ухвалення рішень. Дізналися про такі онлайн-дошки, як trello та mural та як організовувати і систематизувати заходи, роботу, напрацювання, які отримали; Agile-підходи? Проаналізували те, що маємо на даний час в роботі з учнівським самоврядуванням та які кроки будемо робити найближчим часом, щоб розвивати, формувати та налагоджувати ефективну роботу УС.

Детальніше...

В рамках Програми "Демократична школа" ми обрали напрям розвитку шкільного самоврядування. І одним з етапів стало обрання груп за інтересами та учнів, які будуть розвиватися та проявляти свої здібності і таланти в цих напрямах. Чекаємо на їх ідеї, рішення та креативність.

Детальніше...

Новоутворене шкільне самоврядування запропонувало провести ряд заходів, які будут цікаві сучасній молоді. Одним з таких заходів виявився танцювальний баттл. Було вирішено зібрати 3 команди: команда учнів початкової школи, команда 5-9 класів та, звісно, команда вчителів. 30.09.2020 року відбулася танцювальна битва: учні середньої школи здобували перемогу під сучасні композиції, вчителі дослідили тренди ТікТоку та Інстаграм, а маленькі школярі перетворилися на веселих яскравих бджілок. За результатами баттлу перемогла дружба, а всі учасники танцювальної битви отримали солодкі нагороди!

Детальніше...

КОНТАКТЫ:

87515, Україна, Донецька обл.,
м. Маріуполь, вул. Грецька, 44


+38 (096) 277 69 03

+38 (0629) 33 63 92 Директор

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Copyright © 2019 - КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 1
Маріупольської міської ради Донецької області"