ПРОЄКТ «ПРОСТІР МИРУ ТА БЕЗПЕКИ»

З 5 листопада 2019 року відділом ювенальної превенції ГУНП в Донецькій області спільно з ГО «МОЛОДІЖНА ЛІГА МАЙБУТНІХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії реалізується проект «ПРОСТІР МИРУ ТА БЕЗПЕКИ». Мета проекту: профілактика правопорушень, зниження рівня злочинності серед неповнолітніх, подолання та вирішення конфліктів серед дітей, зокрема попередження булінгу у школах.

В березні 2020 року завершився останній етап тренінгів для майбутніх шкільних медіаторів. Відтепер сертифікованими медіаторами Шкільної служби порозуміння стали учні нашого навчального закладу. Тренери-поліцейські ювенальної превенції главку Валерія Федіна та Олег Біатов із радістю вручили сертифікати з проходження курсу тренінгів своїм юним колегам. В гімназії медіатори та медіаторки будуть сприяти вирішенню конфліктів поміж своїми однолітками, застосовуючи навички, яких вони набули у навчанні.

Команда шкільної медіації КЗ «Гімназії зі структурним підрозділом початкової школи  №1»: Дежец Софія, Животов Ілля, Клочко Арина, Коломійцева Ксенія, Тютюма Іван, Шевченко Єгор.

Пишаємося нашими учнями-медіаторами!

По закінченню проєкту було відкрито кімнату служби порозуміння у нашому закладі освіти,  де діти будуть вирішувати конфлікти поміж своїми однолітками, застосовуючи навички, яких вони набули у навчанні. Для роботи кімнату забезпечено необхідною канцелярією та меблями на суму 15 914 тис. грн.

КОНТАКТЫ:

87515, Україна, Донецька обл.,
м. Маріуполь, вул. Грецька, 44


+38 (096) 277 69 03

+38 (0629) 33 63 92 Директор

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Copyright © 2019 - КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 1
Маріупольської міської ради Донецької області"