13 жовтня 2020 року з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та Свята Святої Покрови учні 3-А класу провели козацькі перегони. Учні поділилися на 3 команди: команда Богдана Хмельницького, Команда Пилипа Орлика та команда Івана Сірко. Діти скакали на конях, переправлялися через Дніпро, варили справжній український борщ та згадували найвідоміших гетьманів України та козацькі клейноди. За результатами змагань перемогла команда Івана Сірко, який, напевне, своїми чарівними силами допоміг учням здолати перешкоди.

Учні школи зібрали пожертви  зошити,книжки,іграшки,канцелярські товари,засоби гігієни.
Усі пожертви були передані учням сімей,які опинилися в складних життєвих обставинах.

9 жовтня в КЗ " Гімназії зі структурним підрозділом початкової школи №1 Маріупольської міської ради Донецької області" відбулось дивовижне весняне свято дівочої краси, юності  та ніжності - «Міс Школи - 2020».

Детальніше...

Традиційно в нашій школі восени проводяться змагання до Дня здоров'я "Малі Олімпійські ігри". Учні нашої школи з повагою ставляться до фізичної культури, активно займаються різними видами спорту.

Детальніше...

Запрошуємо учнів до участі в найпопулярнішому конкурсі з англійської мови в Україні. Цьогорічний конкурс «Гринвіч» відбудеться в середу, 25 листопада 2020 року.

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні з 3 по 9 клас.

Для певних категорій дітей участь безкоштовна (не більше 20% від загальної кількості учасників: сироти, напівсироти та діти з багатодітних сімей; статус таких учасників обов'язково підтверджується документально при подачі заявки).

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших вчителів англійської мови.

Чекаємо на ваші заявки до 09.10.2020!

21.09.2020. Департамент освіти міської ради та Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти інформує, що на платформі https://eschool.dn.ua/ розміщено дистанційний курс з інформування про мінну небезпеку.

Детальніше...

КОНТАКТЫ:

87515, Україна, Донецька обл.,
м. Маріуполь, вул. Грецька, 44


+38 (096) 277 69 03

+38 (0629) 33 63 92 Директор

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Copyright © 2019 - КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 1
Маріупольської міської ради Донецької області"