Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначали 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета свята – звернути увагу суспільства на цю проблему.

28.11.2019 учні 5-А та 5-Б класу під керівництвом Дежец Г. С. та Гусак Г. О. відвідали майстер-клас на екологічну тему в КЗ Міському центрі позашкільної роботи за місцем мешкання. Дітям надали можливість прослухати цікаву лекцію про вирощення лікувальних рослин. Презентація була яскравою та інформативною, а доповнили її зразки листя, трав та пагони рослин. Після бесіди діти з захопленням підійшли до справи. А саме – до висадження м’яти. Їм було надано горщики, рукавички, ґрунт та корінці трьох сортів м’яти. Так як команд було багато – сорти були різними. Усі види дуже запашні, більшість з них містить багато ментолу, така рослинка добре знайома усім саме за свій аромат та оздоровлюючі властивості. Учні висаджували свої рослинки з турботою та старанністю. Звичайно, їм допомагали фахівці. Після майстер-класу, кожен зміг забрати собі до дому свою крихітку. Сподіваймось, що вже через тиждень ми зможемо прослідкувати, як м’ята пустить перші признаки життя, а ми відчуємо дивовижний аромат її запашних листочків.

Детальніше...

Голодомор… Скільки страждань у цьому слові. Живучи сучасним життям, нам подекуди важко повною мірою осягнути глибину трагедії, яку пережили наші співвітчизники у минулому столітті, зрозуміти весь масштаб дії зла і злочинів проти людяності: коли розстрілювали за п’ять колосків, виганяли на смерть запухлих від голоду дітей, забирали у селян останнє, доводили їх до відчаю, смерті, коли , яка здавна славиться своєю родючою землею і працьовитим народом, перетворили на суцільну братську могилу безвинних жертв штучного голоду...

Детальніше...

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

На честь свята у КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи 1 Маріупольської міської ради Донецької області" було проведено  виховні години на відповідну тематику.

Детальніше...

КОНТАКТЫ:

87515, Україна, Донецька обл.,
м. Маріуполь, вул. Грецька, 44


+38 (096) 277 69 03

+38 (0629) 33 63 92 Директор

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Copyright © 2019 - КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 1
Маріупольської міської ради Донецької області"