На такому уроці кожен учитель-предметник намагається подати суть того, що вивчається, зі своєї, специфічної для кожного предмета, точки зору. Не останню роль відіграє й оригінальність самої форми проведення уроків. Учнів відразу ж зацікавлює присутність кількох учителів на уроці. Дитяча психологія краще сприймає короткочасні повідомлення, відмінні за формою викладу та джерелом подачі. Особливість спілкування з дітьми кожного ок¬ремого вчителя перетворює урок на евристичну бесіду з глибоким та детальним поясненням незрозумілих понять.

Детальніше...

Ми познайомили учнів з американськими та британськими популярними виконавцями, основоположниками американської  та британської музики. Було проведено аудіювання на порівняння американської та британської вимови. Діти висловлювали свої думки стосовно своїх улюблених виконавців і музичних уподобань.
Було весело та пізнавально!

Детальніше...

Усі обожнюють подорожі! Особливо з друзями. Так і учні 7- х класів здійснили незвичайну лінгвістичну подорож у світ зникаючих тварин на бінарному уроці української мови та біології, який провели вчителі Цехмісер О.М. та Дежец Г.С. під час незвичайного уроку діти змогли презентувати свої команди: "Вухасті їжачки", "Бурі ведмеді", "Лісові коти", скласти сенкан, повторити Прийменник як частину мови, розгадати  ребуси, ознайомитись зі сторінками "Червоної книги України". Урок пройшов жваво та весело. Діти залюбки працювали, виявили творчий підхід до виконання завдань. Перемогу отримала команда "Бурі ведмеді".

Детальніше...

19  березня 2021 на факультеті грецької філології та перекладу МДУ відбулося урочисте підбиття підсумків щорічного конкурсу літературних перекладів «ПереКЛАДач». Загальна кількість конкурсних робіт  - 136. Серед переможців учениця   7-класу Прошина Софія – Гран Прі  в номінації: «Переклад із італійської на українську» (науковий керівник - Аннабердієва Л.Б.). Роботи учасників конкурсу традиційно ввійшли до «Збірки 2021» (ст.51-53).  Вітаємо Софію та бажаємо творчих успіхів.

ЗБІРНИК МАТЕРІАЛІВ XVІІ конкурсу літературних перекладів «ПереКЛАДач»

Детальніше...

Звісно, нема. А учениця  9-А класу КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 1" Клочко Орина може розповідати казки «власного приготування». Ці «рецепти» Орина надіслала до Літературного конкурсу “Казки” від Благодійного фонду “Я  Майбутнє України” та отримала звання «Кращого казкаря України».  Це не перша перемога Орини. Півроку тому дівчина ввійшла до сотні найкращих учасників II Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу “Я майбутнє України”, до першої  десятки кращих!!!! Вона дев'ята!!! Побажаємо дівчині творчих успіхів і натхнення.

Детальніше...

У рамках декади суспільно-гуманітарного циклу в КЗ «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 1» вчитель Бондаренко Т. Ю.  провела відкритий урок-вікторину з англійської мови в 8-А класі по темі «Interesting English». Урок передбачав досягнення наступної мети: застосування лексичних конструкцій із теми «Great Britain», вивчених на попередніх уроках; сприяти удосконаленню навичок усного мовлення, комунікативних навичок; розвиток творчої діяльності учнів, умінь і навичок, психологічної готовності до спілкування в різних ситуаціях; розвиток критичного та асоціативного мислення; виховувати позитивне ставлення до подорожування, як до активного відпочинку; підвищувати пізнавальний інтерес до англійської мови, прищеплювати інтерес до подорожування.

Детальніше...

У  рамках святкування Дня народження Кобзаря був проведений інтегрований урок у 5 класі на тему Зірка Мензатюк "Таємниця козацької шаблі". Подорож історичними пам’ятками.

Учителі доречно об'єднали українську літературу, історію та мистецтво.

Детальніше...

КОНТАКТЫ:

87515, Україна, Донецька обл.,
м. Маріуполь, вул. Грецька, 44


+38 (096) 277 69 03

+38 (0629) 33 63 92 Директор

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Copyright © 2019 - КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 1
Маріупольської міської ради Донецької області"