Сімейний патронат – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
Подбаймо про долю дітей разом👨‍👩‍👧‍👦
Брошура "Патронат над дитиною"
Брошура "Що таке послуга патронату над дитиною та які переваги її запровадження у громаді?"

Запрошуємо учнів до участі в найпопулярнішому конкурсі з англійської мови в Україні. Цьогорічний конкурс «Гринвіч» відбудеться в середу, 25 листопада 2020 року.

Стати учасниками конкурсу можуть усі бажаючі учні з 3 по 9 клас.

Для певних категорій дітей участь безкоштовна (не більше 20% від загальної кількості учасників: сироти, напівсироти та діти з багатодітних сімей; статус таких учасників обов'язково підтверджується документально при подачі заявки).

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших вчителів англійської мови.

Чекаємо на ваші заявки до 09.10.2020!

Щоб зупинити розповсюдження вірусу, необхідно чітко дотримуватись правил не лише особистої гігієни, а й утилізації захисних масок та рукавичок.

Як правильно утилізовувати маску:
1. Після використання маски, обережно, не торкаючись зовнішньої сторони, зніміть маску з обличчя та покладіть у щільний поліетиленовий пакет, міцно його завяжіть.
2. Викиньте пакет у окремий контейнер - НЕ у загальний сміттєвий.
3. Після цього ретельно помийте руки з милом чи обробіть їх антисептиком.
4. Повторіть цю операцію з кожною використаною маскою та рукавичками.
5. Якщо у вас немає можливості викинути маску у окремий контейнер, дайте “відлежатися” масці у щільному пакеті, не менше 12 годин, після чого можна викидати пакет до загальної урни із сміттям.

Таким чином, ми зможемо не допустити поширення вірусу, та, можливо, навіть врятувати чиєсь життя.

Поводження з побутовими відходами в Україні здійснюється відповідно до державних норм і стандартів. Ці правила закріплені у законах України «Про житлово-комунальні послуги», «Про відходи» та «Про місцеве самоврядування в Україні». Механізм надання суб’єктами господарювання незалежно від форми їх власності послуг з поводження з побутовими відходами у містах, селищах і селах визначено Правилами надання послуг з поводження з побутовими відходами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року № 1070 (зі змінами).

Детальніше...

  • 1
  • 2

КОНТАКТЫ:

87515, Україна, Донецька обл.,
м. Маріуполь, вул. Грецька, 44


+38 (096) 277 69 03

+38 (0629) 33 63 92 Директор

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Copyright © 2019 - КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 1
Маріупольської міської ради Донецької області"