Шановні учні та батьки!

Вітаємо Вас в розділі  дистанційнойного навчання КЗ  "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 1"

Дистанційні освітні технології стали реальністю. В освітніх стандартах нового покоління виникає необхідність формування в учнів метавмінь (загальних умінь, затребуваних в різних предметних областях),  підвищення частки самостійної роботи учнів, формування оціночної самостійності. Позитивну ефективність в шкільній освіті мають дистанційні освітні технології: комплексні кейс-технології; телекомунікаційні технології; інтернет технології; технології, засновані на використанні інтегрованого освітнього середовища. Профільне навчання та відпрацювання гнучкої системи профілів, розвиток дистанційної освіти є одними з необхідних умов досягнення нової, сучасної якості загальної середньої освіти.

Складні сучасні реалії України поставили перед освітянами нові завдання, які може здійснити тільки дистанційна освіта, а саме: забезпечення рівного доступу дітей будь-якого віку і стану здоров’я (у т.ч. – з тимчасово окупованих територій) до якісної основної або додаткової освіти на дистанційній основі та можливості отримання відповідного документу про освіту державного зразка через  створення єдиного навчального інформаційно-комунікаційного середовища; розроблення та упровадження в освітній простір області сучасного електронного навчального контенту за основними профілями підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів на базі єдиного навчального інформаційно-комунікаційного середовища.

- НАКАЗИ

- ГРАФІК ОНЛАЙН УРОКІВ (м. Маріуполь)

"ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН"

6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки. 

Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, 
історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

за класами закріплено такі телеканали:

  • 5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна

  • 6 клас – ZOOM та News One

  • 7 клас – ZIK

  • 8 клас – Індиго та УНІАН

  • 9 клас – Рада та UA:Культура

  • 10 клас – UA:Перший

  • 11 клас – М1

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00.

Розклад занять на наступні тижні можна завантажити для: 5 класу, 6 класу, 7 класу, 8 класу, 9 класу, 10 класу, 11 класу, а також загальний розклад онлайн-школи.

На YouTube-каналі МОН в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання на закріплення теми, які учні зможуть зробити, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуться за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників також можна буде знайти в описі під відео.

Детальніше

КОНТАКТЫ:

87515, Україна, Донецька обл.,
м. Маріуполь, вул. Грецька, 44


+38 (096) 277 69 03

+38 (0629) 33 63 92 Директор

e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Copyright © 2019 - КЗ "Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи № 1
Маріупольської міської ради Донецької області"